Pension Baltazar Mikulov

.První zmínka o domě Baltazar byla zaznamenána v kronikách poprvé na začátku 18. století. V průběhu tohoto století, se stal obětí jednoho z největších požárů, který zasáhl celé město. V 19. století byl dům opraven a přebudován do svého vzhledu s výraznými pozdně klasicistními prvky, jež jsou patrné dodnes. V roce 2006, náš penzion prošel nákladnou obnovou, kde si citlivě zachoval původní podobu. Pension Reisten má vlastní uzavřené parkoviště pro 6 osobních automobilů a pro kola. Najdete zde 6 prostorných a velmi dobře vybavených pokojů. Je vhodný i pro větší společnosti.


Pokoje v pensionu Baltazar a jejich vybavení:
2+1, LCD TV, Satellit, minibar, krb, fén, wi-fi zdarma, krásná koupelna, 2 křesla a sofa, brožury o Mikulově, deštník, krásné fotografie Mikulova, výhled na Husovu ulici.
2+0, LCD TV, Satellit, minibar, fén, wi-fi zdarma, krásná koupelna, 2 křesla, deštník, brožury o Mikulově, výhled z prvního patra na Husovu ulici včetně zámku, krásné fotografie Mikulova.
2+1, LCD TV, Satellit, minibar, fén, wi-fi zdarma, krásná koupelna, 2 křesla, deštník, brožury o Mikulově, výhled z prvního patra na Husovu ulici včetně zámku, krásné fotografie Mikulova.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-baltazar@toprague.cz
Adresa: Husova 308/44 Mikulov


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Pensionu Baltazar Mikulov věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Pensionu Baltazar Mikulov se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pension Baltazar ceník ubytování:
(Ceny jsou uvedeny za pokoj na noc)

CENY NA VYŽÁDÁNÍ

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist